Dokumentacja usługi Allegro WebAPI

W okresie od 14 lipca do 14 października 2008 r. w ramach umowy o dzieło z firmą QXL Poland Sp. z o.o. wykonana została dokumentacja metod usługi Allegro WebAPI.

Przygotowany dokument był kontynuacją pracy konkursowej. Dokumentacja zawiera szczegółowy opis działania 60 metod, sposobu ich wywołania, znaczenia przekazywanych parametrów i zwracanych wartości wraz z przykładami w językach Java, PHP, Ruby i C#. Ostateczny dokument zajmuje ponad 250 stron.

Pan Włodzimierz przy realizacji przedmiotu umowy wykazał się starannością oraz dokładnością wykonania. Również poziom merytoryczny pracy oraz terminowość jej dostarczenia pozwalają nam zarekomendować Pana Włodzimierza Kozłowskiego jako osobę profesjonalnie podchodzącą do powierzanych jej obowiązków.

Pełna treść referencji firmy QXL Poland Sp. z o.o. z dnia 8 grudnia 2008 r.


 1. Anna pisze:

  Serdecznie witam,

  Proszę mi powiedzieć, gdzie znajdę jakiekolwiek materiały dotyczące Allegro WebAPI pod kątem programowania w C#.

  Z góry bardzo Panu dziekuję i pozdrawiam
  Anna S.

 2. admin pisze:

  Ja niestety, zgodnie z umową zawartą z firmą QXL, nie mogę udostępnić powyższej dokumentacji, która zawierała w sobie także treści i przykłady dotyczące języka C#. Ostatni kontakt z twórcami Allegro miałem w grudniu ubiegłego roku. Z informacji, które wówczas uzyskałem, wynikało że w połowie stycznia 2010 r. miała zostać uruchomiona nowa strona dotycząca usługi Allegro WebAPI wraz z tutorialami dla programistów. Pozostaje czekać na wspomniane uruchomienie lub do tej pory poszukiwać lub odkrywać na własną rękę.

Leave a Reply